Als je een spiegel wordt voorgehouden zorg dan dat je je ogen open hebt.
Zo’n spiegel kan hard aankomen en een gebroken spiegel toont hetzelfde alleen dan veel vaker.
Van ons, voor jullie, mannen.
door Annemarie Libbers
Als je een spiegel wordt voorgehouden zorg dan dat je je ogen open hebt.
Zo’n spiegel kan hard aankomen en een gebroken spiegel toont hetzelfde alleen dan veel vaker.
Ja, die wil je! (wekelijks het beste in je mailbox)
Wij vieren vrouwenvakantie. Nee, géén zomerreces; bespaar je de hoop dat we nu ineens een tijd lang onze klep houden. Gewoon even wat rustiger, da's alles. Want nodig. Net als bij jullie.
Het voelt alsof het tijdperk van het geschreven woord langzaam op 't einde loopt. Maar is dat echt zo? Ik weiger het te geloven. Daarom zoek ik nieuwe schrijfsters! Voel jij je geroepen? Kom maar op!
Aangezien alles nu op standje "PAUZE!!" staat (hoewel dat verhipte virus zich daar blijkbaar toch minder van aantrekt dan wij met z'n allen dachten), kunnen wij niet achterblijven. Wij gaan cocktails zuipen. En zwemmen. In het opblaasbadje in de achtertuin.
Op 1 februari herrees Hoe Vrouwen Denken als een feniks uit de as en nu staan we alweer vier jaar volop in onze kracht (haha, geintje, broers). Met ups en downs en een sinds de geboorte inmiddels bijna totaal hernieuwde redactie gaan we vrolijk verder.
Maar na verloop van tijd merkte zelfs ik dat hij spiegelde. Hij herhaalde zo nu en dan letterlijk mijn woorden, waarschijnlijk met als doel mijn vertrouwen en empathie te winnen. Ook spiegelde hij onopvallend mijn bewegingspatroon. Als ik onderuit op de bank was gezakt, zakte hij met me mee.
Vertel eens, welke kleur krijgt een kameleon als je hem in een spiegelpaleis zet? Waaraan past zo'n dier zich aan als hij geen andere omgevingskleuren heeft dan die van zichzelf? Wisselt hij tussen de verschillende kleurtonen? Of wordt hij door de overdaad aan zelfreflectie tot waanzin gedreven?
Beroepen: Theater, muziek, dans, yoga Hobby's: Studeren en haken Houdt van: Mensen- en dierenliefde Heeft een hekel aan: Hatende mensen en malariamuggen