Op onze HVD.groepsapp hebben we het regelmatig over schaamhaar. En het al dan niet scheren daarvan. We hebben het ook over andere, evenzo belangrijke zaken, maar schaamhaar is en blijft een big issue. Ook bij onze HMD-broers, zo te zien, alhoewel hun mening wel zeer conflicterend is: “Weg ermee!” vs. “Doe maar dik!“.
Maar nu, nu is er een nieuw initiatief: het ‘Doe wat je wilt met je schaamhaar, als het maar je eigen wil is’-initiatief, geïnitieerd door de Linda, met haar ‘Baas in eigen Struik’-artikel. (Sorry, ’t is een Bla-Bla-Blendle-stuk, dus geen link. Zoek zelf maar). Journaliste en zelfbenoemd masturbatie-expert Marleen Janssen pikte het vanzelfsprekend op en tikte ‘m aan op Facebook, waarna ze prompt haar eigen challenge startte:

bron: commons.wikimedia.org, photo by: Wouter Hagens (28-06-2015, licence CC4.0)
Slaapkamergeluk is volgens mij een plant met priegelblaadjes, maar dat mag de pret in bed niet drukken. Marleen beschrijft haar challenge als volgt:
“…, de hoogste tijd om te overwegen of het moment daar is voor een vrolijke struik daaronder. Als we massaal het scheermes in de la laten liggen, is het zó weer mode. Op 7 september organiseert Marleen Janssen de Slaapkamergeluk-challenge. Tien vrolijke lesjes over je eigen lijf en je vrouwelijkheid. Dingen die je zeker nog niet weet. Het is gratis en alleen voor vrouwen.”
Jammer dan, heren. Jullie mogen er niet in (na-na-na-na-naaa). Daarom heb ik me maar spontaan aangemeld: ik ga voor jullie testen of dat slaapkamergeluk door het behoud van de vrolijke struikjes en met behulp van Marleens geweldige vrolijke lesjes daadwerkelijk verhoogd kan worden. Niet dat mijn slaapkamergeluk zo klein was (integendeel: het is al een gigantische, uit de kluiten gewassen struik geworden), maar effe checken – of er nóg meer uit het de flora down under gehaald kan worden – kan geen kwaad.
De onderwerpen die in de – …ja wat is het eigenlijk… – dinges van Marleen aan bod komen zijn:
• Hoe werkt het vrouwenlichaam?
[Gewoon, ademen, eten, poepen, seksen, slapen, klaar.]
• Hoe raak je jezelf aan?
[Met mijn vingers. Eitje.]
• Waar begint seksuele opwinding?
[Waarom het begin zoeken als het nooit ophoudt?]
• Wat is er aan de hand als je geen zin in seks meer hebt?
[Dan slaap ik. Of ik ben dood.]
• Wat doe je als opwinding en het orgasme uit Verweggistan lijken te moeten komen?
[Een straalvliegtuig voor ze boeken]
• En wát is nou een vallei-orgasme?
[Há! Nu komt puntje bij paaltje. Of liever gezegd: omgekeerd.]
Haar vragen kon ik, zoals je hierboven kunt zien, grotendeels zelf al prima beantwoorden, maar dat laatstgenoemde vallei-orgasme, dát interesseerde me des te meer. Ik murmelde wat. En als ik murmel, krijgt mijn vent grote oren.
“Whut? Niet wéér dat vallei-orgasme, hè? Marleen Janssen? Nee-nee-nee-neeeee….”
Wat bleek? Hij had Marleens praktijken in 2014 al geanalyseerd.
Heeft Marleen dan nu, met alle recente issues rond het vrouwelijke struikgewas, daadwerkelijk een nieuwe ‘ingang’ gevonden om haar masturbatie-cursus opnieuw te slijten? Krijgen we bij de achteruitgang van de challenge toegang tot het knopje, of moeten ook wij challenge-deelneemsters weer slordige 350 euro neertellen voor de clou aller climaxen?
We gaan het zien. Dokken doe ik in ieder geval niet.
Ik houd jullie op de hoogte(punten), heren.
Beloofd.