“Wat heb je aan?”
Dat appte mijn ex-friend with benefits mij, terwijl ik in de badkuip lag te poedelen.
“Ik lig in bad, laat me met rust,” appte ik terug. Maar tegelijkertijd schreeuwde mijn lichaam om schaamteloze seks. Heel misschien kon ik voor deze ene keer een beetje toegeven?
Ik zal je de verdere details besparen. Zeker omdat ze vrij gênant zijn. Maar ik heb sindsdien extreem veilige seks. Gewoon, lekker via de app. En ik vind het me toch een potje leuk en lekker!
De hele dag kan ik bezig zijn met het bedenken van een goede, geile zin die ik dan ’s avonds naar hem stuur, als ik vroeg naar bed ben gegaan. Omdat ik moe ben. En als ik dan mijn bericht heb verstuurd, moet ik wachten tot hij reageert. Die spanning is bijzonder stimulerend, kan ik je melden.
Als hij dan blauwe vinkjes geeft, dan houd ik het bijna niet meer. En ik wéét dat hij goed aan het nadenken is, want hij wil altijd nét even een iets spannender tekst terug sturen. En dan zie je die tekst ‘aan het typen’. Om gek van te worden.
De laatste tijd ga ben ik héél vaak behóórlijk “moe”. En duik ik dus héél vroeg mijn nest in. Mijn zoon vindt dat helemaal niet erg. Hij is al lang blij dat hij kan Netflixen wat hij wil. En gamen wanneer hij wil. Hij moest eens weten…
Mijn digitale tekst-seks vind ik voorlopig helemaal prima. Het is mega opwindend, geheel onschuldig en ik krijg er geen enge ziektes van. Een soort van sensuele telefoontango. Met een totale bevrediging aan het einde van de dans. Daarnaast geeft het mij ook een soort van berusting; ik heb geen partner nodig om te kunnen genieten. Die wetenschap is best wel oké.
Natuurlijk is dit maar tijdelijk. Ik ken mezelf goed genoeg om te weten dat ik op een gegeven moment een maatje wil. Een leuke vent die een behaarde arm om mij heen slaat of die mij op een drukke markt ineens optilt en zegt hoeveel hij van mij houdt.
Ach, die tijd komt ook wel weer.
Hoop ik.

bron: pixabay.com 108483
Alle blogs van Emma vind je >> hier <<