
bron: pixabay.com 6317341
Voor een aantal seconden zeggen we niets. We kijken elkaar aan en we glimlachen. Hij vraagt me of ik wat wil drinken: “Je zult wel dorst hebben…”
“Ja, lekker. Glaasje water graag.” En ik denk stiekem bij mezelf, ‘doe maar een paar liter om mijn vocht terug op peil te brengen!’
We zitten samen op de bank en we kletsen en praten over van alles en nog wat. Niet als Meester en Sub, maar als onszelf. Gewoon, kennismaken. Wat heerlijk dat dit dus ook gewoon kan en mag! Hij is lang en slank met een heerlijk sportief lichaam. Prachtige, wat langere witgrijze haren, vriendelijke grijsblauwe ogen en een zongebruinde huid.
Dan ineens verandert de kleur in zijn ogen. En zonder een woord voel ik wat er gebeurt: het spel gaat verder. Ineens is hij weer mijn Meester en ik zijn Sub. Zijn handen omsluiten mijn gezicht en heel rustig duwt hij mijn hoofd in de richting van zijn kruis. Gulzig en met alle liefde en plezier neem ik zijn penis in mijn mond en liefkoos ik zijn geslachtsdeel als was het puur goud.
Ik merk aan alles dat hij ook intens geniet, maar plots duwt hij me toch van zich af. Hij gebiedt me op de grond, op mijn knieën, handen op mijn rug en hoofd gebogen. Ik gehoorzaam en ben direct in opperste concentratie, afwachtend wat hij in gedachten heeft. Ik ben er klaar voor. Speel met mij.
Swa legt me voorover op de salontafel, pakt een lang touw en bindt mijn handen vast op mijn rug. Geen lompe zeemansknopen, maar pure kunst. Elke keer als het touw door een lus gaat, glijdt het langs mijn lichaam en gaat er een rilling van genot door me heen. Zijn zware, geconcentreerde ademhaling, het kietelen van het touw op mijn huid, het onverwachte en onwetende geeft intense spanning en genot. Als het kunstwerk voltooid is, maakt hij mooie foto’s. Hij is trots op mij, hij vindt mij mooi en lief. Ik doe het voor hem, maar zeker ook voor mezelf. Een geweldige ervaring.
(tekst loopt door onder de afbeelding)

bron: pixabay.com 5848410
Als ik weer uit de knoop ben, bedrijven we de liefde. Met heel veel liefde en connectie, maar tegelijk ook met veel afstand: Ik mag hem namelijk niet aankijken tijdens de seks. We komen intens klaar en ik lig moe maar zeer voldaan na te soezen op dat heerlijk grote, hoge, zachte bed.
Hij vindt het onverantwoord om me nog naar huis te laten rijden, dus ik mag bij hoge uitzondering blijven slapen. Voordat ik mijn ogen sluit, bindt hij één pols van mij vast aan het bed: het is niet de bedoeling dat ik liefdevol tegen hem aan kruip op eigen initiatief…
En zo val ik in een diepe slaap.